Про If Berry

Ягідна ферма «If Berry» - розташована в селі Стриганці,Івано-Франківської області.Ми знайшли ідеальне місце для ягідної плантації,неподалік від лісу та річки Дністер,подалі від міста та автомобільних доріг.

Заснована у 2017 році ягідна ферма «If Berry» цілеспрямована перш за все на насичення ринку українським продуктом.

З самого початку,ми взяли собі за мету,вирощувати та доставляти нашим клієнтам тільки якісну та смачну ягоду.В нашій роботі ми застосовуємо найновіші аграрні  технології для посадки,догляду та збору урожаю.

З кожним роком наша ферма розширяється,відповідно і збільшується урожай.Що дозволяє забезпечити лохиною усіх бажаючих по Україні та за кордоном.

Ягода зібрана на протязі дня охолоджується в холодильних камерах,упаковується та відправляється до задоволених клієнтів.

Чим корисна лохина

Корисні речовиниКорисні речовини. Містить вітаміни А, В1, В2, С, Р, РР, фенольні сполуки, залізо, кальцій, цукор, фосфор, клітковину.

ВикористанняВикористання. Їдять свіжою, варять варення, готують компоти, муси, пастилу, кваси, желе, вина, киселі, протирають з цукром.

ВпливВплив. Підвищує концентрацію уваги, має протисклеротичну, капиляроукріплюючу, протизапальну, жарознижувальну дію.

ВластивостіВластивості. Сприяють зниженню вмісту цукру в крові, корисні при ентероколітах, гастритах зі зниженою кислотністю, циститах.

АнтиоксидантАнтиоксиданти. Сік лохини проявляє антиоксидантні властивості і речовин цих в соку лохини більше, ніж в соках інших ягід.

Вплив на обмінОбмін речовин. Містить речовини, що сприяють розщепленню жирів. Це робить ягоду незамінною для бажаючих зменшити вагу.