Про If Berry

«IF Berry» є торговою маркою створеною в 2017 році в місті Івано – Франківськ. Наша органічна ягідна ферма розташована подалі від шумного міста, в мальовничому селищі Стриганці на Прикарпатті біля підніжжя карпатських гір, неподалік від ріки Дністер та тихого густого лісу.

Ми вирощуємо близько 14 сортів лохини, та постійно тримаємо курс на покращення професійних знань працівників та розширення нашого виробничого потенціалу.
Первинними завданнями заснування ягідної плантації «IF Berry» є процес створення винятково органічними способами, на занедбаних ділянках сільськогосподарського призначення сприятливих умов для впровадження вирощування та виробництва ягід та саджанців лохини виняткової якості.

З огляду на такі умови ми отримуємо 100% органічну продукцію, адже для догляду за нашими ягідками та саджанцями ми залучаєм не тільки наших спеціалістів, а також нашу природу.
Слоган «Ягода з поля, до вашого дому» з самого початку заснування ферми, відображав мету спрямовану на забезпечення вітчизняного та міжнародного споживача якісним українським продуктом.
Додаючи власні ідеї, досвід а також бажання, ми використовуємо кращі методики міжнародних наукових та комерційних структур для розвитку та впровадження нових видів виробництва ягоди, та сучасних стандартів виробничої та соціальної інфраструктури для створення робочих місць та підняття рівня бюджету місцевих громад.

Чим корисна лохина

Корисні речовиниКорисні речовини. Містить вітаміни А, В1, В2, С, Р, РР, фенольні сполуки, залізо, кальцій, цукор, фосфор, клітковину.

ВикористанняВикористання. Їдять свіжою, варять варення, готують компоти, муси, пастилу, кваси, желе, вина, киселі, протирають з цукром.

ВпливВплив. Підвищує концентрацію уваги, має протисклеротичну, капиляроукріплюючу, протизапальну, жарознижувальну дію.

ВластивостіВластивості. Сприяють зниженню вмісту цукру в крові, корисні при ентероколітах, гастритах зі зниженою кислотністю, циститах.

АнтиоксидантАнтиоксиданти. Сік лохини проявляє антиоксидантні властивості і речовин цих в соку лохини більше, ніж в соках інших ягід.

Вплив на обмінОбмін речовин. Містить речовини, що сприяють розщепленню жирів. Це робить ягоду незамінною для бажаючих зменшити вагу.