Переваги та складові чорниці високорослої

Особливе місце серед нетрадиційних культур, займає родина Вересових - лохина, брусниця, журавлина та чорниця. Вони займають чільне місце у садівництві завдяки великій кількості  активних речовин у своїх плодах:глюкозидів,каротиноїдів,дубильних речовин,органічних кислот та цукрів.Завдяки цьому ягоди цих культур мають певні лікувальні властивості.

На сьогодні велику популярність,має північно-американська чорниця високоросла(лохина).Завдяки своїм смаковим,лікувальним та декоративним властивостям,лохину з кожним роком все більше обирають для вирощування на плантаціях та на власних присадибних ділянках.Свою назву чорниця отримала через високорослість.Адже деякі сорти цієї рослини можуть досягати 2,5 або навіть 3м у висоту.

Лохина-це не лише корисна харчова та лікувальна рослина.Також її кущі мають чудовий декоративний вигляд.Її можна висаджувати як одиночно,так і груповими насадженнями.Рослина має високу декоративність на протязі вього періоду вегетації.Якщо висадити кущі лохини біля свого будинку,вона буде радувати вас своїм білим цвітом,приємним запахом,а пізніше і смачними та корисними плодами.